Sposób na przestronną łazienkę

Marzeniem każdej kobiety jest posiadanie przestronnej łazienki z dużą wanną, w której mogłaby sobie pozwolić na odprężającą kąpiel przy blasku świec i aromatycznych kadzideł.

Jednakże nie każda pani domu może sobie pozwolić na taki relaks, ponieważ bardzo często na przeszkodzie stoi posiadanie prysznica zamiast wanny.

Co można zrobić w takiej sytuacji? Rozwiązaniem dostępnym dla wielu właścicieli domów jednorodzinnych jest zaaranżowanie łazienki na poddaszu.

Przedsięwzięcie to wymaga oczywiście pewnych nakładów finansowych i technicznych zmian w pomieszczeniu, jednak jego efekt może być zdumiewający, bowiem powstać może łazienka z dużą wanną, którą śmiało nazwać można pokojem kąpielowym.

Łazienka na poddaszu to pomieszczenie, w którym łatwo stworzyć niepowtarzalny klimat, poprzez wykorzystanie elementów typowych dla strychów, takich jak skosy czy drewniane belki i wkomponowanie ich w koncept umeblowania wnętrza, który spójny i przemyślany podkreśli charakter właścicieli domu i odwzoruje styl pozostałych powierzchni mieszkalnych budynku.